ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עורך דין צבאי

  עורך דין דיני צבאי

  משרד עו"ד זינו מתמחה בתחום המשפט הפלילי, דיני צבא ותעבורה. המשרד מנוהל ע"י עו"ד עדן זינו, בוגרת תואר ראשון במשפטים LL.B בחטיבה למשפט פלילי וקרימינולוגיה במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן. בנוסף, במשרדנו תקבלו ייעוץ וליווי בחקירות ובמעצרים, בערעורים בערכאות המשפטיות, ייעוץ לפני הליכי חקירה ועוד.

  סחר בסמים

  עבירות סמים בצבא הינן חמורות מאוד, בעיקר בשל ההשפעה ההרסנית של הסמים השונים על המשתמש וסביבתו. בעקבות כך,...

  איך לצאת מהצבא?

  שירות צבאי הינו חובה למרבית מאזרחי מדינת ישראל. עם זאת, ישנם אנשים רבים שלא משרתים בצבא, בין אם...

  חקירת מצח

  חקירת מצ"ח כל חייל או חיילת שמתחילים את שירותם הצבאי, צריכים להכיר את מצ"ח ואת היכולות שלו בתוך המסגרת...

  השתמטות מצה"ל

  השתמטות מהצבא שירות צבאי בצה"ל הוא חובה על פי חוק שירות הביטחון בישראל שאומר: שכל נער ונערה שמגיעים לגיל...

  עבירות נשק

  עבירות נשק בצבא התגייסתם לצה"ל לאחרונה? יש כל כך הרבה פרטים חשובים וקטנים שאתם צריכים להכיר כמו, עבירות נשק...

  אחזקת נשק

  אחזקת נשק לא חוקי הינה עבירה חמורה על פי החוק. חוק העונשין מגדיר נשק ככלי המסוגל לירות קליעים...

  בית דין צבאי

  בית דין צבאי, הינו המקביל לבית המשפט הפלילי במערכת הצבאית. הוא דן אך ורק בעבירות פליליות. במסגרתו נשפטים...

  סמים בצבא

  עבירות סמים בצבא עבירות סמים בצבא, נחשבות לחמורות מאוד בגלל ההשפעה הרסנית על המשתמש וסביבתו. משום כך, היחס  לחיילים...

  פטור מהצבא

  פטור משירות צבאי רבים מהצעירים שנמצאים לפני גיוס, וכן חיילים בשירות סדיר ואנשי מילואים מעידים על  מצוקה על רקע...

  עריקות מהצבא

  עריקות מהצבא נחשבת לעבירה פלילית, כאשר החוק הצבאי מגדיר וקובע שכל מי שנעדר מהשירות לפרק זמן של 21...

  פטור משירות מילואים

  כמו שישנן דרכים לקבל פטור משירות סדיר, ישנם מקרים בהם ניתן לקבל פטור ממילואים. אמנם ישנן דרכים רבות...

  מידע נוסף בנושא

  מהו תפקידו של עורך דין צבאי

  מערכת המשפט הצבאית שונה בתכלית השינוי ממערכת המשפט האזרחית. במערכת המשפט הצבאית עומדים לדין חיילי קבע, חיילי סדיר, קצינים ואנשי מילואים. בייצוג מול הערכאות הצבאיות יש צורך בשירותיו של עורך דין צבאי. במערכת זו עורך דין רגיל לא יוכל לייצג, וחשוב מאוד שעורך הדין הצבאי שתשכרו את שירותיו יהיה בקיא בכל ההתנהלות הצבאית המשפטית. יש מגוון רחב של עבירות הנעשות בזמן הצבא, בין אם מדובר בעבירות פליליות כמו סמים ואלכוהול ובין אם מדובר בעבירות משמעתיות חמורות ואף פגיעה בביטחון המדינה. ידוע כי הערכאות הצבאיות נוטות להחמיר בעונשים בשל עבירות מסוג זה, לכן באם הנך נחשד בביצוען, מומלץ לפנות בהקדם אל עורך דין צבאי מומחה, לדוגמת עורכת הדין עדן זינו.

  תחומי הטיפול של עורך הדין צבאי

  תחומי הטיפול של עורך דין צבאי הם מגוונים. החל מטיפול בבקשות לביטול גיוס וקבלת פטורים, בקשה כן להתגייס לשירות, עבירות פליליות שנעשות במהלך השירות הצבאי, פציעות ופגיעות ותביעת משרד הביטחון, עריקות מהצבא, נפקדות ועוד. ייחודו של עורך דין צבאי, זה שבשונה מעורכי דין בתחומים אחרים הוא מכיר היטב את כל הערכאות הצבאיות, ולכן הוא ידע להביא את הטיעונים הטובים והמקצועיים ביותר, זאת על מנת שהלקוח יצא עם התוצאה המיטבית עבורו. עורך דין צבאי יוכל גם לסייע ללקוח להוציא פטור משירות צבאי משלל סיבות המוכרות כחוקיות.

  עורך דין צבאי מומלץ

  ידוע כי השירות הצבאי מהווה אבן דרך בעלת משמעות רבה במהלך חיי האדם. כמעט בכל מקום אליו תגיעו, תישאלו על עברכם הצבאי, היכן שירתתם, מה עשיתם ואת סיבת השחרור שלכם. עבר פלילי צבאי ילווה אתכם לאורך כל החיים, לכן שירות צבאי נקי מעבירות, הוא משמעותי עבור כל אזרח ישראלי. באם תשכרו את שירותיו של עורך דין מקצועי ומומלץ, יש לכם סיכוי גבוה למנוע מעצמכם עוגמת נפש רבה, ואם הנך מעוניין לצאת זכאי, אל תהסס לפנות למשרד מוביל. פנה עוד היום אל משרד עורך הדין עדן זינו, כך תוכל לקבל ייעוץ מקצועי המתאים בדיוק לבעיה המטרידה אותך.

  עו"ד צבאי

  לצערנו הרב, ישנם חיילים רבים שמבצעים עבירות שונות במהלך שירותם הצבאי שבגינן הם עשויים להישפט. בכל מקרה שכזה, חשוב להיוועץ עם עו"ד צבאי, שינחה אתכם כיצד להתנהל ולנהוג מול המערכת הצבאית המורכבת. כל חייל מעוניין לצאת מחשד או מאישום בביצוע עבירה וממשפט צבאי עם נזקים מינימאליים, וללא רישום פלילי ועונש חמור. משום כך, מומלץ לכל חייל שנעצר ע"י המשטרה צבאית ומובל לחקירה, לפנות לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי הניתן על ידי עו"ד צבאי, כבר בשלב מוקדם ככל הניתן וזאת עוד בטרם הוא עומד בפני משפט צבאי.

  תפקידו של עו"ד צבאי

  חיילים הנמצאים בשירות חובה, קבע או מילואים עלולים להיקלע למצב בו הם מבצעים עבירה במהלך שירותם ולכן הם מעוניינים לדעת כיצד לצאת ממשפט צבאי. חשוב להדגיש שאין לוותר על ייעוץ וייצוג משפטי הניתן ע"י עורך דין צבאי מנוסה ומקצועי ובמיוחד במקרים בהם החייל עומד למשפט בבית הדין הצבאי בגין עבירה שעלולה להסתיים בעונש מאסר ממושך וברישום פלילי שעלול לפגוע בחיים האזרחיים.

  הדין המשמעתי

  חוק השיפוט הצבאי קובע כי ניתן להעמיד חייל לדין משמעתי בגין עבירות כגון:

  • עבירות צבאיות שהעונש המקסימלי עליהן לא עולה על 3 שנות מאסר.
  • עבירות נהיגה ותעבורה וזאת למעט עבירות תנועה הנחשבות חמורות.
  • עבירות שנוגעות לפגיעה בבעלי חיים.
  • עבירות מסוימות על פי חוק המילואים.
  • עבירות לפי החוק למניעת הטרדה מינית יכולות להיות נידונות בדין משמעתי על ידי קצין שיפוט שהוסמך באופן מיוחד לדון בהליך מסוג שכזה, ובתאם להוראת פרקליט צבאי.

  הרשעה בעבירות פליליות שבוצעו במהלך השירות הצבאי עלולה לגרור עונשים חמורים ולגרום נזק רב לחייל גם בחיים האזרחיים. ישנן עבירות מסוימות שהינן ייחודיות לצבא דוגמת עבירת היעדרות משירות צבאי, אי ציות לפקודה, התנהגות בלתי הולמת, הטלת מום ועוד.

  רפורמה במשפט הצבאי

  במהלך השנים האחרונות בוצעה רפורמה בעולם המשפט הצבאי וזאת כתוצאה מריבוי מקרים של נפקדות ועריקות, וריבוי תיקים הנוגעים לשימוש בסמים בקרב חיילים. תפקידו של עו"ד צבאי הינו משמעותי וכולל מתן הנחיות לחייל כיצד לנהוג ולהתנהל וממה מוטב להימנע. עורך דין צבאי ידאג לשמור על הזכויות המגיעות לכם על פי החוק ויגן על האינטרסים שלכם לאורך כל ניהול ההליך, התיק והמשפט במידה ויתקיים.

  משרד עו"ד עדן זינו מעניק שירותים משפטיים מקצועיים בתחום הדין הפלילי, דיני תעבורה ודיני צבא וכל זאת באחריות, מסירות, מקצועיות ויחס אישי. אנו נלווה אתכם לאורך כל הדרך עד להשגת התוצאה המשפטית המיטבית עבורכם, וסגירת ההליך והתיק המתנהלים נגדכם.

  עורך דין לענייני צבא

  חיילים רבים מבצעים במהלך שירותם עבירות מסוגים שונים בגינן הם עלולים להישפט, ברוב המקרים בבתי דין צבאיים. חוק השיפוט הצבאי מסדיר נושא זה וקובע מיהן האוכלוסיות שאמורות להישפט על פי החוק, אילו עבירות ייחשבו לעבירות צבאיות ואילו עבירות ניתן לשפוט בדין משמעתי או בבית הדין הצבאי. מומלץ לכל החייל שנעצר על ידי המשטרה הצבאית ומובל לחקירה או שעומד בפני משפט צבאי, לפנות לקבלת ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי על הניתן על ידי עורך דין צבאי מנוסה, מומחה בתחום ומומלץ.

  השירותים של עורך דין לענייני צבא

  חשוב להדגיש ולהבין כי אין לוותר על קבלת ליווי וייעוץ משפטי הניתן ע"י עורך דין צבאי מנוסה ומקצועי, במיוחד במידה והחייל עומד להישפט בבית הדין הצבאי בגין עבירה שעלולה להסתיים בעונש מאסר ממושך, עונש כבד אחר וכן ברישום פלילי שעלול לפגוע בחיים האזרחיים.

  חוק השיפוט הצבאי קובע את התנאים והכללים שמאפשרים עריכת דין משמעתי. על פי חוק זה, ניתן להעמיד חייל לדין בעבירות שונות בהן: עבירות צבאיות שונות שהעונש המקסימאלי עליהן לא  עולה על 3 שנות מאסר. ההחלטה האם להעמיד חייל לדין משמעתי או להגיש נגדו כתב אישום בבית הדין הצבאי, נמצאת בסמכותו של  פרקליט צבאי, כאשר לעיתים, לחייל תהיה זכות לשימוע טרם קבלת ההחלטה. העמדה לדין משמעתי יכולה לנבוע גם מביצוע עבירות נהיגה ותעבורה וזאת למעט עבירות תנועה הנחשבות לחמורות וכן מעבירות על פי חוק למניעת הטרדה מינית.

  החשיבות בקבלת ליווי וייעוץ משפט מידי עורך דין צבאי

  בחוק השיפוט הצבאי מוגדרות עבירות צבאיות הנדונות בבתי דין צבאיים, שחלקן עבירות פליליות שהרשעה בהן עלולה להסב נזק רב לחייל גם בחיים האזרחיים לאחר השחרור מצה"ל. ישנן עבירות ייחודיות המאפיינות את השירות הצבאי דוגמת עבירת היעדרות משירות צבאי, סירוב או אי ציות לפקודה, התנהגות בלתי הולמת, הטלת מום ועוד.

  עורכי דין צבאיים

  עורכי דין צבאיים מעניקים שירותים משפטיים מקצועיים העוללים ייעוץ, ייצוג וליווי של חיילים החשודים בביצוע עבירות במסגרת שירותם הצבאי, בין אם שמדובר בחייל בשירות סדיר, קבע או מילואים. המשפט הצבאי הינו ברובו הליך פלילי. הליך של משפט צבאי דומה להליך שפיטה פלילי, אך מדובר בגופים שונים והליך השפיטה הצבאי מותאם לארגון ההיררכי בו הוא נמצא. הליך של מפשט צבאי מתחיל בתלונה המתקבלת במשטרה הצבאית החוקרת – מצ”ח. חשוב לציין שמצ”ח יכולה לפתוח בחקירה עצמאית נגד אדם, זאת במידה ויעלה חשד לביצוע עבירה כלשהי במסגרת הצבאית.

  החשיבות בקבלת סיוע משפטי מידי עורכי דין צבאיים

  לאחר הגשת תלונה או פתיחת חקירה, יזומן החשוד לבירור. בסיום החקירה, המשטרה הצבאית החוקרת מעבירה את המסקנות שלה לפרקליטות הצבאית, ובמידה ומבחינתה ישנן ראיות מספקות יוגש כתב אישום נגד אותו חשוד. הפרקליטות הצבאית מקבלת החלטה האם נדרש להגיש כתב אישום או לא, וזאת בהתאם להמלצות מצ”ח ועל פי החומר הראיתי שנאסף בתיק אשר מאפשר את הרשעת החשוד. במידה ומוגש כתב אישום, ההליך מתנהל בבית דין צבאי במסגרת של הליך פלילי, זהה להליך פלילי אזרחי. הענישה בהליך צבאי, לעיתים חמורה אף יותר מאשר זו המקובלת במערכת האזרחית וגם כאשר מדובר על עבירות זהות. הענישה כוללת: מעצר לטווח ארוך ורישום פלילי וזאת כאשר מדובר בעבירה שהעונש עליה הוא ביותר מ –3 חודשי מאסר בפועל, הדחה מתפקיד, קנסות גבוהים, הורדה בסיווג ועוד. משום כך חשוב ומומלץ להיוועץ עם עורכי דין צבאיים מקצועיים ובעלי ניסיון עשיר ובקיאות בתחום המשפט הצבאי.

  משרד עורך דין צבאי

  עורך דין צבאי הינו עורך דין פרטי שקיבל אישור להופיע בבתי דין צבאיים. לעורך הדין לענייני צבא יש תפקיד חשוב בכל הנוגע לליווי וייצוג חיילים החשודים או נאשמים בביצוע עבירה משמעתית או פלילית במהלך שירותם הצבאי. עו"ד עדן זינו מתמחה במתן שירותים משפטיים מקצועיים בתחום המשפט הפלילי, הדין הצבאי ודיני תעבורה הכוללים ייעוץ, ייצוג וליווי הלקוח לאורך כל הדרך, החל מקבלת זימון לחקירה, דרך ניהול ההליך הפלילי ועד לייצוג בבית המשפט במידה והוגש כתב אישום. בזכות הניסיון, הידע והמומחיות שצברנו לאורך השנים, נוכל להעניק לכם מעטפת שירותים משפטית איכותית ואפקטיבית במטרה להגיע לתוצאה המשפטית הרצויה, לסיום ההליך הפלילי ולסגירת התיק העומד כנגדכם.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support