ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  מעצר ימים

  מעצר ימים בהגדרתו הפורמאלית הינו מעצר ראשוני המיועד לצרכי חקירה במשטרה שנמשכת יותר מ – 24 שעות. מעצר ימים מוגבל לתקופה של יום והוא מוארך בהתאם לצורך במספר ימים, כאשר שופט הוא זה שקובע האם ישנה הצדקה להמשך המעצר או שאפשר לשחרר את החשוד לחלופת מעצר בשלב זה. מעצר ימים אינו מהווה כלי ענישה, אלא אמצעי עזר לחקירה משטרתית, והוא נועד למנוע שיבוש של מהלכי משפט, שמירה על שלום הציבור, השפעה על עדים ובמטרה למנוע התחמקות של החשוד מחקירה.

   

  סדר ההליך הפלילי במעצר ימים

  הסמכות לאישור הארכה של מעצר ימים נתונה בידי שופט בבית משפט השלום וזאת במקרים בהם קיים חשד לביצוע עבירה פלילית, חשד לשיבוש הליכי חקירה, סכנה לשלום הציבור או סיבות אחרות. המשטרה רשאית לעכב חשוד ובהחלטה של קצין לערוך מעצר ראשוני של 24 שעות. לאחר מכן ובמידה ויש צורך בהארכת מעצר, המשטרה תהיה חייבת להביא את החשוד לפני שופט בתוך 24 שעות מרגע המעצר. בית המשפט בוחן את הנחיצות של המשך המעצר והאם ישנה הצדקה להאריכו. המעצר יכול להימשך עד לפרק זמן של 30 ימים ובמקרים חריגים בלבד גם מעבר לכך  וזאת באישורו של  בית משפט עליון.

   

  מתי יש צורך בעורך דין פלילי בהליך של מעצר ימים?

  התייעצות עם עו"ד פלילי הינה הכרחית מרגע המעצר וזאת עוד בטרם החקירה החלה. עורך דין פלילי הינו חיוני ואף הכרחי גם קודם למן הרגע בו אתם מוטרדים וחוששים שעלולה להיפתח נגדכם חקירה .ישנה חשיבות רבה להגיע לחקירה במשטרה לאחר שקיבלתם ייעוץ משפטי הניתן על ידי עו"ד פלילי מנוסה. המשטרה רשאית למנוע מעורך דינכם להיות נוכח בחקירה עצמה, אך היא אינה יכולה למנוע מכם מלהתייעץ עמו עוד בטרם אתם עונים על שאלות המפנות אליכם מהחוקרים. בכל מקרה, ההמלצה והטיפ החשובים ביותר הנם שלא לדבר עם החוקר עד שתקבלו אפשרות להתייעץ עם עו"ד פלילי. מדובר בזכות יסוד וחובה על החוקר להציג אותה בפניכם.

   

  עורכת דין מובילה ומנוסה במשפט הפלילי והצבאי

  עורכת הדין עדן זינו מתמחה במתן מעטפת שירותים משפטית מקצועית, איכותית ואפקטיבית בתחום המשפט הפלילי, הדין הצבאי ודיני תעבורה. צוות המשרד כולל עורכי דין ומשפטנים בכירים שיילוו, ייצגו ויעניקו לכם ייעוץ לאורך כל שלבי ההליך הפלילי, החל מקבלת זימון לחקירה ועד לייצוג בבית המשפט, במידה והוגש נגדכם כתב אישום וכל זאת באחריות, מסירות, יחס אישי וחתירה ללא לאות עד להשגת התוצאה המשפטית הרצויה.

  שחרו ממעצר ימים במהירות

  הארכת מעצר ימים

  משמעות הארכת מעצר ימים

  המושג הארכת מעצר מוכר לכולנו. לרובנו לא באופן אישי, אלא בעיקר דרך אמצעי התקשורת, אך המושג הזה נוגע לאנשים רבים אשר חשודים בפלילים. מעצר ימים הוא מונח משפטי. חשוב להבין כי למשטרה יש סמכות לעצור אדם ל 24 שעות בלבד, ולאחר מכן באם היא רוצה להאריך את מעצרו, יש להביאו בפני שופט על מנת שיאריך את מעצרו לבקשתם, זאת על פי כל הנתונים המוצגים בפניו. קיימת אופציית מעצר נוספת שהיא עד תום ההליכים. מדובר בשני דברים שונים לגמרי, ובשתי הסיטואציות יש לשכור את שירותיו של עורך דין פלילי, שיסייע לכם למנוע את הארכת המעצר או להוריד לכם את מספר הימים למינימום האפשרי. משרדה של עורכת הדין הפלילית עדן זינו, ישמח לייעץ לכם בנושא.

   

  ההבדלים בין מעצר ימים למעצר עד תום ההליכים

  שני סוגי המעצרים, מעצר ימים ומעצר עד תום ההליכים לא נעימים לעצורים, וקיים הבדל גדול בין שניהם, כשהגזרה הגרועה היא מעצר עד תום ההליכים. הארכת מעצר ימים מוגבלת בזמן והיא מיועדת לשם המשך ביצוע החקירה המשטרתית וביסוס הראיות נגד החשוד. צעד זה נעשה על מנת לא לפגוע במאמצי החקירה, או מניעת שיבוש ההליכים. לאחר שבית משפט מאריך את המעצר, ניתן באם לא הסתיימו פעולות החקירה, להאריך בימים נוספים. נציגי המשטרה יצטרכו להצדיק את המעצר, ועורך הדין של העצור ינסה להביא בפני בית המשפט חלופות מעצר אחרות, תוך שמירה על ניהול תקין של החקירה. בחלק מן המקרים ובשימוש בעורך דין המנוסה בתחום, יתכן ובית המשפט יענה לבקשת עורך הדין ויבקש בטחונות או הגבלות כגון מעצר בית, ערבות ועוד.

   

  שחרור מהיר ממעצר ימים

  שהות במעצר גם אם מדובר בכמה ימים, היא לא נעימה ולחלקנו אף מטלטלת. רובנו לא רגילים לשהות בתנאים כאלה ועוד עם אנשים שאינם נחשבים לנורמטיביים. ישנה משמעות רבה לפגישה עם עורך דין פלילי בהקדם האפשרי, עוד במעצר הראשוני ואף מומלץ והכרחי להיוועץ בעורך דין כבר עם תחילת האירוע. דבר זה יכול למנוע מכם את המעצר ובוודאי לסייע לכם. בעניין זה תוכלו לפנות אל משרדה של עורכת הדין עדן זינו על מנת לקבל יעוץ מקיף וסיוע בעת הצורך. עו"ד זינו מומחית בתחום הפלילי ובתוך כך גם בטיפול בהארכת מעצר ימים.

   

  שחרור ממעצר

  כל אדם שביצע עבירה או נחשד בביצוע עבירה, המשטרה יכולה על פי חוק לקחת אותו לחקירה משטרתית ולעצור אותו ל-24 שעות לפחות. היום יש כמה סוגים של מעצרים: הראשון נקרא מעצר ימים והשני מעצר עד לתום ההליכים. המעצר הראשון מתייחס לאדם שביצע עבירה פלילית ונעצר. המעצר שלו יכול להימשך 24 שעות לפחות. במהלך מעצרו הגורמים הממשלתיים יוכלו לחקור אותו ולתשאל אותו בנוגע לעבירה. במידה והם ירגישו שהם זקוקים לעוד זמן לביצוע חקירה, תהיה להם אפשרות להאריך את מעצר החשוד בעוד חמישה ימים ועד ל-30 ימים. המעצר השנים שנקרא "עד תום ההליכים". מדובר במעצר שישאיר את החשוד במעצר עד לסוף הדיון בבית המשפט. כך שעד שהוא לא יקבל פסק דין, החשוד לא ישוחרר ממעצר. במעצר הזה, רוב הסיכויים, השוטרים והגורמים הממשלתיים מאמינים שהחשוד ביצע או קשור למעשה פשע. שחרור ממעצר יכול להתקיים רק בעזרת עורך דין מקצועי ומתמחה בתחום, אחד שיש לו ניסיון ויודע לשאול ולנווט את הספינה לטובתכם. עדן זינו עורכת דין מתאימה בדיוק עבורכם. אם נעצרתם בגין חשדות מסוימות ואת זקוקים לייצוג ושחרור מהיר, היא תוכל לעשות זאת עבורכם, תוך מקצועיות, יחס אישי והמון ניסיון.

   

  שחרור ממעצר – תפקידו של עורך הדין

  מלבד הייצוג המשפטי, שהוא מרגיע ומשפר על מעמדו של החשוד, עורך דין פלילי המייצג חשוד בעבירה, מתלווה לחשוד בכל שלב ושלב. הוא גם יכול לבקש ולדרוש להתלוות אליו, להוביל לשחרור ממעצר, לבקש יציאה למעצר בית בתנאים מסוימים. מטרת עורך הדין הוא להקל על החשוד עד כמה שניתן ולמצוא חלופות ריאליות ונוחות.

   

  בחירת עורך דין

  נעצרתם בגין עבירה פלילית? אתם זקוקים לייעוץ וייצוג של עורך דין בעל ניסיון ומוניטין רב. עורך די מהסוג הזה יודע איך להתנהל מול הגורמים הממשלתיים, לשאול את השאלות הנכונות, הוא בקיא בכל ההליכים ויפעל למענכם עד לשחרור ממעצר. עדן זינו עורכת דין היא מקצועית, מנוסה ובעלת מוניטין רב. ייצגה לקוחות רבים לאורך כל שנות עבודתה והצליחה לשחרר אותם ממעצר בתנאים טובים ונוחים.

   

  עורך דין שחרור ממעצר

  לא מעט אנשים מבצעים עבירה פלילית. לעיתים הם נתפסים ולעיתים לא. אך מה קורה כאשר הם נתפסים על ידי שוטרים בגין העבירה? אנשים רבים נכנסים למעצר ומוצאים את עצמם במצב לא נעים, בעיקר כי הם אינם מודעים לתהליך שהם נכנסים לתוכו. בשלב הראשון ועל פי חוק, השוטרים שעצרו את החשוד בגין העבירה, נכנסים למעצר של 24 שעות. אלו הם השעות הראשונות שבהם העצור צריך לחשוב על ייצוג של עורך דין שחרור ממעצר. מכיוון, שרוב הסיכויים שהשוטרים יאריכו לו את המעצר בחמישה ימים ועד 30 ימים, כי בחקירה יהיה להם חשד שהעצור מעורב או שיש לו קשר למעורבים בביצוע העבירה. לכן, במקרים בהם יש ייצוג מקצועי של עורך דין, ניתן להגיע לשחרור בהקדם, אומנם בתנאים מגבילים, אך זה אפשרי. עדן זינו עורכת דין מלווה לקוחות רבים שנאלצו להיעצר בשלב עבירה פלילית שביצעו, וייצגה אותם מהשלב הראשון שבו הם נעצרו ועד לשחרור.

   

  עורך דין שחרור ממעצר – מדוע צריך?

  נושא המעצרים הוא מורכב ורגיש ובכל הנוגע לו, יש צורך בייצוג של עורך דין שחרור ממעצר. זאת בשל כך שהחשוד שביצע את העבירה זקוק כרגע למישהו מקצועי ומשפטי שינהל משא ומתן מול השוטרים ובית המשפט. לכן, פנייה לעורך דין בשלב הזה היא הכרחית לצורך ניהול וייעוץ נכון ואף, יכולה לתת לעצורים מענה לשחרור בהקדם. ישנם עורכי דין שמלווים לקוחות רבים שיכולים להגיש בקשה לשחרור מוקדם מהצפוי, גם אם התנאים מגבילים ובבית. כדי שתוכלו למנוע החמרה במעצרכם, ולגרור אפשרות שיאריכו את המעצר בעוד חמישה ימים ואפילו יותר, כדאי לפנות לעורך דין בהקדם.

   

  תפקידו של עורך הדין

  רבים מבין האנשים שואלים – מדוע אנחנו זקוקים לעורך דין? אנחנו יכולים להסתדר לבד? במקרה של מעצר מסוג מעצר ימים או עד לתום ההליכים, כדאי ואף מומלץ מאוד לשקול לקחת עורך דין מקצועי ומנוסה שינהל עבורכם את כל התהליך ושלא תצטרכו לעשות זאת לבד. אנשים שאינם בקיאים בהליכים המשפטיים, יכולים להסתבך עוד בשלבי החקירה המוקדמים ולכן, ההמלצה היא לחשוב על ייעוץ והכוונה מטעם עורך דין. עדן זינו עורכת דין מנוסה ומקצועית מאוד בלווי לקוחות שנעצרו בגין עבירה פלילית ונזקקו ללווי מהיר, איכותי ואישי.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support