ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  חקירה במשטרה

  חקירה במשטרה נערכת כאשר החשוד בעבירות פליליות נעצר. המעצר עלול להיות בעת לכידתו בביצוע העבירה או כאשר מצטברות נגדו ראיות מחשידות. לפני החקירה קיימת לו הזכות לקבל ייעוץ של עורך דין ועל החוקר ליידע אותו על כך. יש חשיבות לתכני החקירה, שכן הם עלולים לשמש כראיות בעת המשפט. "עדן זינו – משרד עורך דין" עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  חקירה במשטרה – תדרוך לקראתה

  חקירה במשטרה נחשבת למורכבת ונעשית, לרוב, בתנאי לחץ. החשוד נלחץ מעצם המעמד והדבר יכול לפגוע בו בהמשך. לכן, החשיבות שיש לייצוג מטעם משרד עורך דין פלילי הבקיא בנושא. הוא יכול לתדרך היטב את הנחקר, בעיקר לגבי השמירה על זכות השתיקה, או לחילופין הסבר לגבי מה כדאי וניתן לומר. התדרוך עוסק גם לגבי הדינאמיקה בה ותרגילי חקירה אפשריים מטעם החוקרים. על החשוד לנהוג בטבעיות ככל הניתן, להשיב בנימוס על השאלות ולא לעורר פרובוקציות מיותרות. צריך לזכור כי הוא מצוי בצד החלש כאשר אינו יודע בוודאות מהן הראיות והעדויות נגדו וכדומה. החשיבות עולה כאשר הוא מצוי בסיטואציה כזאת בפעם הראשונה ומצוי במצוקה ובמבוכה רבה.

  חקירה במשטרה

  משימות המוטלות על עורך הדין

  עורך דין פלילי כולה לסייע במצב הזה ולנסות להקל על לקוחו. הוא יבדוק את התיק וינסה למצוא בו מחדלי חקירה, ראיות שאינם חמורות, שגיאות אחרות ועוד. הוא יכול לבקש הפחתת ימי מעצר, מעצר בבית, שחרור תמורת ערבות כספית ועוד. כאשר החשוד ביצע עבירות בשוגג, או תחת לחץ נפשי וכלכלי קיים, או לחילופין בגלל שהוא רומה על ידי אחרים ועוד – אז הנסיבות עשויות להיות מוגדרות כמקלות, ואז כל התהליך יהיה פשוט יותר עבורו.

   

  "עדן זינו – משרד עורך דין" הינו בעל מוניטין רב ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. מנהלת אותו מומחית למשפט פלילי אשר רכשה את הידע והניסיון הרב בלימודים, השתלמויות והתמחויות ובעת מתן שירותים מורכבים ללקוחות רבים. היא תשמח להעמיד את התשתית הקיימת במשרדה ואת יכולותיה וכישוריה לכל לקוח נזקק. סגירת תיק פלילי או הקלה אחרת ללקוח יסייעו מאוד.

   

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support