ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  חקירה באזהרה

  חקירה באזהרה מתקיימת לחשוד בעבירות פליליות. כך, כאשר הוא נעצר לאחר שהצטברו נגדו ראיות חמורות או כאשר הוא נתפס בעת ביצוע עבירות כאלו. אחת מהזכויות המוקנות לו בעת הזאת היא קבלת פגישת ייעוץ עם עורך דין, למעשה, נציג המשטרה חייב להקריאו לו זכות בסיסית זאת. "עדן זינו – משרד עורך דין" עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רלוונטי.

  חקירה באזהרה – הכנת עו"ד לקראתה

  חקירה באזהרה מוקלטת וכל הנאמר בה עלול לשמש כראיה ומוצג בבית משפט. לכן, יש חשיבות רבה למה שהחשוד אמר בה. הוא יכול להפליל עצמו ולהסתבך ללא צורך – מה שיקשה לתקן אחר כך. עורכת דין פלילית יכולה להכין היטב את המועמד לחקירה. כמובן לתדרך אותו לגבי מה מותר לו לומר, או לחילופין, פשוט לשמור על זכות השתיקה. בנוסף, היא גם תסביר לו על התהליך והדינאמיקה בו. לחוקרים יש רצון ללחוץ על המועמד כדי להוציא ממנו הודאה והם משתמשים גם בתרגילי חקירה שונים ומגוונים. היא תתדרך אותו לשמור על קור רוח ככל הניתן, לדבר ולהתנהג בטבעיות ולהשיב בצורה מנומסת על השאלות. בנוסף, לא לייצור פרובוקציות אשר עלולות לגרום ללחץ נוסף עליו.

  חקירה באזהרה

  הימצאות במצב רגיש במיוחד

  חשודים רבים המגיעים בפעם הראשונה אינם מכירים את התהליך ומצויים במצב מורכבים. כך כאשר הם בצעו עבירה פלילית לכאורה עקב מצב נפשי או כלכלי קשה, כאשר נקלעו לסיטואציה במרמה על ידי מישהו אחר, כאשר הם אינם מכירים את החוק ועוד. כדאי לציין גם כי יש שבצעו עבירה במתכוון, אבל, כאמור, גם להם מגיעה זכות ייעוץ. המטרה היא זיכוי מוחלט. יחד עם זאת, כל סיוע אחר או הקלה מגזר דין מקסימלי עשויים להיחשב, בנסיבות רבות, כהצלחה.

   

  "עדן זינו – משרד עורך דין" הינו בעל מוניטין בתחום. מנהלת אותו עורכת דין בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים, השתלמויות והתמחויות, וכן, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבים לאורך שנים. הסיוע הינו אמנם טכני וצמוד, אבל יקל מאוד גם מבחינה נפשית לחשוד ובני משפחתו. היא תשמח לשרת כל לקוח נזקק.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support