ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עבירות תנועה חמורות מבחינה משפטית

  פסילת רישיון נהיגה היא עניין משמעותי ומהותי. אדם שהרישיון שלו נפסל כנראה ביצע לפחות עבירת תנועה אחת ויתרה מכך – לפחות עבירה אחת הייתה חמורה במיוחד וסיכנה את החיים שלו עצמו או את החיים של הנהגים האחרים והולכי הרגל. נהיגה בזמן פסילה היא הוספת חטא על פשע וההתייחסות לכך תהיה מחמירה מאד. אדם שנוהג בזמן שהרישיון שלו פסול לשימוש עלול למצוא את עצמו בסיכון לפסילת הרישיון לצמיתות ולכך תהיינה השלכות לא פשוטות על מהלך החיים האישיים שלו, שכן לבטח הוא צריך את רישיון הנהיגה בשביל שגרת היומיום שלו. מכאן שחשוב לקבל ייעוץ משפטי לפני שמבצעים כל פעולה.

  מה המשמעות של נהיגה בזמן פסילה?

  כאמור, מי שנפסל רישיון הנהיגה שלו כנראה ביצע עבירת תנועה אחת לפחות ויהיה מדובר בעבירות חמורות. המשמעות היא שאין הרשויות סומכות עליו לנהוג על פי החוק ועל פי הכללים ולכן העונש בגין העבירות שבוצעו הוא הרחקה מהכביש. נהיגה בזמן פסילה כאמור היא הוספת חטא על פשע ויש בכך כדי להפגין זלזול ברשויות החוק ובמשמעות של ציות לחוק על מנת שהמרחב הציבורי יהיה נוח ובטוח לכל אדם שנמצא בו. לא מומלץ להתמודד עם עניין כזה לבד וחשוב לפנות אל עורך דין שיסייע וימצא את הדרך הטובה ביותר להתמודד עם העניין.

  לשמור על חוקי התעבורה ולשמור על החיים

  יש סיבה לכך שהמחוקק בוחר להחמיר בכל מה שקשור לעבירות תנועה. פסילת רישיון הנהיגה היא עניין משמעותי, בעיקר עבור מי שחייב לנהוג ברכב שלו במסגרת השגרה המשפחתית שלו או לצרכי פרנסה. נהיגה בזמן פסילה עלולה להחמיר את המצב ולכן במידה וזה קורה והנהג נתפס – עליו ליצור קשר כמה שיותר מהר עם עורך דין לנושאי תעבורה וכך להבין לעומק מה הוא אמור לעשות ואיך יהיה הכי נכון להתנהל ולהתנהג. בעזרת הייצוג המשפטי יתכן והעניין ייפתר מהר יותר.

  עורכת הדין עדן זינו היא עורך דין פלילית המציעה מגוון שירותים משפטיים גם בתחומי התעבורה ומציעה יחס אישי ומקצועי לכל לקוח ולכל אדם.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support