ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  נהיגה בזמן פסילה

  נהיגה הינה זכות, אשר כל אדם בישראל יכול לבחור לנצל. אך מכיוון שבנהיגה בכלי רכב ממונע על הכביש יש גם סכנות, שכן תאונות דרכים הינן דבר שכיח, יש צורך ברישיון נהיגה תקף. כדי להשיג רישיון, תצטרכו לעבור מבחן עיוני, מס' מינימלי של שיעורי נהיגה אצל מורה מוסמך וכן לעבור "טסט"- מבחן נהיגה בפועל, אצל בוחן מוסמך. לאחר שקיבלתם את הרישיון הנכסף, תוכלו לעלות לרכב, ולנהוג ברחבי כבישי מדינת ישראל.

  אמנם, אנשים לא מעטים מבצעים עבירות תנועה, כלומר עוברים על אותם חוקים שהתחייבו לשמור עליהם במהלך לימודי הנהיגה, ושמטרתם לשמור על הבטיחות בכבישים. כאשר אדם עובר על חוקי התנועה, ומסכן את שאר הנהגים והולכי הרגל שסביבו, ייענש הנהג, על מנת שיהיה סיכוי שישנה את דרכיו בעתיד, בנוסף להרתעה כלפיו וכלפי עברייני תנועה פוטנציאליים אחרים. אחת הסנקציות המוטלות על אדם אשר עבר על חוקי התעבורה, הינה פסילת רישיונו, מבחנים ומעבר הסמכה מחדש- על מנת לקבל את רישיון הנהיגה שלו בחזרה.

  בין עבירות התעבורה השונות, תוכלו למצוא אי ציות לתמרורים ולרמזורים, נהיגה בשכרות, נהיגה במהירות מופרזת וכדומה. אם למשל עברתם על החוק בכך ששתיתם אלכוהול מעל לכמות המותרת, לפני שעליתם על ההגה, ונתפסתם בעת ביצוע עבירה זו, מומלץ להסתייע בייעוץ משפטי. אם תרצו למצוא איש מקצוע כמו עורך דין נהיגה בשכרות יש להיעזר במי שבקיא בעבירות התנועה, וכמו כן סייע ללקוחות רבים בעבר.

  עורכת דין עדן זינו הינה מומחית בתחומי המשפט הפלילי, דיני התעבורה ודיני צבא. הינה מוסמכת ובוגרת תואר ראשון במשפט עם חטיבה במשפט פלילי וקרימינולוגיה. כיום, חברה בלשכת עורכי דין ועובדת בשיתוף פעולה עם עורכי דין בכירים בתחומים רבים. אתם מוזמנים לקבוע פגישה על מנת להיעזר בשירותיה של עורכת דין זינו, אשר תוכל לסייע לכם ולספק את המידע המשפטי הנדרש להתנהלות נכונה בכל שלבי ההליך, החל מהגשת תלונה או פתיחת חקירה כנגדך. עו"ד זינו תספק לכם שירות מקצועי ללא פשרות לכל אורך הדרך, על מנת להשיג את התוצאה המיטבית בעבורכם.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support