ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  סחר בסמים

  עבירות סמים בצבא הינן חמורות מאוד, בעיקר בשל ההשפעה ההרסנית של הסמים השונים על המשתמש וסביבתו. בעקבות כך, יקבל העבריין יחס מחמיר יותר במסגרת הצבא לעומת היחס אשר קיים כיום לעבירות סמים באזרחות. למרות שיש קולות רבים אשר קוראים ללגליזציה של סמים קלים כגון מריחואנה, בצבא ההגנה לישראל מחמירים ושומרים על משמעת החיילים בנושא. אם הואשמתם בסחר בסמים בצבא, מדובר באחת העבירות החמורות ביותר אשר במרבית המקרים תגרור בגינה עונש חמור, שעשוי להגיע עד למאסר בפועל. יחד עם זאת, גם שימוש ואף אחזקה הינן עבירות חמורות בעיני הצבא.

  שירות צבאי הינו חובה במדינת ישראל, ולכן אנשים רבים יגיעו לצבא כאשר יש להם גם ניסיון בשימוש בסמים. על פי סקרים שנערכו ראו כי אנשים רבים, ביניהם גם לוחמים קרביים, משתמשים בסמים כאלו ואחרים בזמן היותם חיילים ולעיתים אפילו בשטח הבסיס. היחס לסמים בצבא הינו חמור וכאשר עולה חשד לאחזקה, שימוש או מכירה של סמים בצבא, תפתח חקירה של המשטרה הצבאית החוקרת, הידוע בשם מצח. חקירת מצח שכזו יכולה להוביל לעונשים חמורים בנושא, הכוללים הדחה מתפקיד ואף זמן מחבוש, כלומר כלא צבאי. במסגרת החקירה ייתכן שתתבקשו לבצע בדיקות שתן, על מנת לבחון האם ישנה אינדיקציה לשימוש בסמים בגוף שלכם. דעו כי הסירוב לבצע את בדיקה הזו הוא עבירה בפני עצמה, אך כמובן שזכויות החייל במהלך הליך זה נשמרות, ובכדי לשמור על פרטיות הדוגם, הבדיקה נעשית בליווי חייל או חיילת המוודאים שהדגימה נלקחה בצורה תקינה.

  אם אתם מואשמים בביצוע עבירת סמים במסגרת השירות הצבאי מומלץ לקחת את העניין ברצינות, ולקבל סיוע משפטי מתאים, וזאת בכדי לשמור על זכויותיכם במהלך ההליך ולוודא שהמקרה לא יסתיים בהשלכות קשות. אם תרצו אשת מקצוע איכותית ומקצועית, תוכלו לפנות לעורכת דין עדן זינו, אשר בקיאה במשפט הפלילי ובדיני הצבא בפרט. עו"ד זינו תסייע לכם להיאבק בהאשמות הקשורות לסמים במסגרת הצבא, תוך ליווי מסור ומקיף. ישנה חשיבות גדולה בעזרה של עורכת דין הבקיאה בהתנהלות הצבא ובחקירות הקשורות לסמים בפרט. אתם מוזמנים לפנות עוד היום לעו"ד עדן זינו לקבלת ייעוץ משפטי בנושא השירות הצבאי.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support