ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עורך דין סמים

  אנחנו מתכננים תכניות, והחיים קורים. לפעמים שניה אחת שבה לא שמנו לב לכוס השתייה שלנו, או רגע אחד בו התחשק לנו לנסות סם זה או אחר הופכים לנו את כל החיים. נשים לרגע את נושא סחר הסמים בצד שהוא נושא נפרד לחלוטין. לפעמים אנשים מואשמים בעבירות סמים רק כי הם רצו לנסות סם זה או אחר, או כי מישהו גרם להם לנסות זה או אחר בעל כורחם. ואם נחזור לרגע לסחר בסמים או שימוש קבוע, ללא ספק זוהי כבר בעיה קשה יותר. במאמר זה מסבירה עורכת דין עדן זינו שמשרדה מתמחה בעבירות סמים על ההשלכות, איך תוכלו לקבל ייעוץ מכבד ראוי ומתאים לכם ובעצם, מהו המסע שאתם הולכים לעבור אם הואשמתם בעבירות סמים.

  עורך דין עבירות סמים – מה תפקידו?

  תפקידו של עורך דין עבירות סמים באופן כללי הוא לפני הכל, לדאוג ללקוחותיו. לייצג את הלקוחות שלו בכל שלב ושלב מתחילת התהליך ועד לסיומו כראוי. משמע, אם אתם מוזמנים אל חקירת משטרה או עצרו אתכם ברחוב עם כמות מסוימת של סמים אתם זכאים לפני הכל לבקש לשוחח עם עורך דין וחייבים לדאוג לעצמכם רגע לפני שאתם מתחילים לשתף פעולה עם המשטרה. עורך הדין יבנה את קו ההגנה המתאים לכם בבית המשפט ויציג את טענותיכם על מנת שבית המשפט יבין מדוע התנהגתם כפי שהואשמתם. מתוך כך אנו מבינים שעורך הדין הוא למעשה החבר הכי טוב שלכם מהרגע שהואשמתם בעבירה זו, ועליכם לספק לו את כל המידע, בשקיפות מלאה ובכנות על מנת שתוכלו לעבוד ביחד בשיתוף פעולה מלא ולהגיע לתוצאות הטובות ביותר עבורכם.

  חשוב שתבחרו את הליווי הנכון

  אם כן, זה די ברור שההתמודדות בסיטואציה הזאת היא אינה פשוטה. על מנת שתוכלו להתמודד כראוי עם האשמה זו יש לשכור עורך דין עבירות סמים מומלץ, בעל ניסיון וותק ומקצועיות גבוהה בתחום כדי שתוכלו באמת לצלוח את התקופה הלא פשוטה שאתם עומדים לעבור. עם הליווי הנכון, תוכלו להגיע לתוצאות מיטביות במהלך המשפטי ומול המשטרה ולהתחיל חיים חדשים, או לפחות לחזור לשגרה הטובה שלכם לפני ההאשמות הללו.

  עורך דין עבירות סמים

  עבירות סמים נחשבות לעבירות חמורות מאד ורשויות אכיפת החוק במדינה משקיעות לא מעט מאמצים בהרחקת הסמים מהמרחב הציבורי ובניסיונות למגר את תופעת השימוש בסמים. מי שנתפס בעבירת סמים כמו סחר או שימוש חייב לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין סמים שיסייע לו לצלוח את ההליך המשפטי שבפניו הוא עומד, שכן העונשים עלולים להיות קשים לשם יצירת הרתעה. עורך דין זה יכיר את כל החוקים הרלוונטיים לנושאי סמים ולאחר שיבין בדיוק במה מדובר ומה אירע – הוא יציע ללקוח שלו את אסטרטגיית ההתנהלות שעל פי חוות דעתו המקצועית היא הנכונה והמתאימה ביותר.

  מתי לפנות אל עורך דין סמים?

  אנשים רבים עלולים למצוא את עצמם מעורבים בפרשיית סמים גם אם לא לקחו בה חלק פעיל. יתכן והתבצעה פשיטה של המשטרה ונתפסו גם אנשים תמימים שלא היה להם שום קשר לסמים. זו רק דוגמה אחת שבה מומלץ לפנות כמה שיותר מהר אל עורך דין סמים על מנת שיחלץ את הלקוח שלו ויוכל לסייע לו להוכיח שאין לו שום קשר למקרה והוא לא נמנה בין אלה שעסקו בסחר או בשימוש בסמים שהתגלו במקום. עורך דין פלילי שעוסק גם בעבירות סמים יידע למצוא את הדרך הנכונה והמתאימה ביותר לסייע לכל לקוח שפונה אליו לאחר שיבחן לעומק את המקרה שעל הפרק.

  החשיבות של ליווי מקצועי בנושאי סמים

  ההתייחסות של רשויות אכיפת החוק לעבירות סמים היא התייחסות מחמירה מאד ולכן מומלץ שלא להתקרב לנושאים אלה, שכן הוכחת החפות תהיה קשה ומורכבת מאד. עורך דין סמים אמנם יהיה בעל כישורים וידע שיוכלו לסייע לו לעזור לכל לקוח שפונה אליו אבל ללא ספק ההמלצה הטובה ביותר היא להתרחק מהסמים ומכל סיטואציה שבה הם מופיעים ויש בהם שימוש. בדרך זו כל אדם יהיה אחראי על עצמו ולא ימצא את עצמו מסתבך עם החוק.

  מחפשים סיוע בנוגע לעבירת סמים? פנו אל עורכת הדין הפלילית עדן זינו ותקבלו מענה אישי ומקצועי המבוסס על ידע נרחב וניסיון עשיר.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support