ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  פטור משירות צבאי

  רבים מהצעירים שנמצאים לפני גיוס, וכן חיילים בשירות סדיר ואנשי מילואים מעידים על  מצוקה על רקע נפשי או רפואי ומעוניינים לקבל סיוע וייצוג מול רשויות הצבא, זאת במטרה לקבל פטור משירות צבאי. במצבים ומקרים אלה ישנה חשיבות לפנות למשרד עורכי דין המתמחה בתחום הדין הצבאי שיידע כיצד להתנהל בצורה נכונה בסיטואציות מסוג זה.

  סוגי פטור משירות צבאי

  פטור בשל מצב בריאותי או נפשי –  מדובר בפטור הידוע והמוכר ביותר שנקרא, לעיתים קרובות, פרופיל 21. פטור משירות צבאי על רקע מצב נפשי ניתן הן למועמדים לשירות הביטחון והן לחיילים סדירים, וזאת בשל מצב נפשי או בריאותי שעלול לגרום לבעיה לאורך השירות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, קבלת פטור משירות צבאי בשל בעיה נפשית או רפואית לא תגרום לכם נזק כלשהו באזרחות בעתיד הקרוב והרחוק וזאת משום שבחוק יש איסור להפליה בנושא הזה.

  פטור מטעמי מצפון או דת–  בשל סערת חוק הגיוס, קבלת פטור מטעמים של מצפון או דת הפכה להיות משימה קשה ומורכבת יותר, ולכן מומלץ להתייעץ עם עו"ד צבאי מומחה ומנוסה טרם הכניסה לתהליך. בכל הנוגע לקבלת פטור מטעמי פציפיזם או מצפון, יש לעבור וועדה מייעצת מיוחדת שתחליט לגבי הענקת הפטור.

  פטור לנשים בהיריון או נשים נשואות–  נשים במדינת ישראל הינן זכאיות לקבלת פטור משירות צבאי בשל היריון או נישואין, כאשר הפטור לא ניתן באופן אוטומטי וכל חיילת שהרתה או נישאה במהלך שירותה הצבאי נדרשת לגשת למפקדים שלה, וזאת על מנת לקבל את הפטור ולהוציאו לפועל.

   

  משרד עורך דין פטור משירות צבאי מוביל ואיכותי

  משרד עו"ד עדן זינו מתמחה במתן שירותים משפטיים מקצועיים בתחומי המשפט הפלילי, דיני תעבורה ודיני צבא, וכל זאת על סמך ניסיון, ידע ומיומנות שנרכשו ונצברו לאורך השנים. משרדנו נהנה ממוניטין חיובי ורקורד של הצלחות בניהול תיקים בכל התחומים הללו, ובמתן ייעוץ וייצוג משפטי איכותי עד לסיום ההליך בתוצאה המיטבית וסגירת התיק. צוות המשפטנים ועורכי הדין המובילים שלנו, עומד לשירותכם בזמינות מלאה וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, אחריות ומסירות.

  קבלת פטור משירות צבאי

  פטור מהצבא

  אינכם יכולים לשרת בצה"ל? הוציאו פטור מהצבא

  חלק מאזרחי ישראל, אינם מעוניינים או יכולים לשרת בצבא מסיבות שונות. אותם אזרחים יכולים להוציא פטור מהצבא מסיבות שונות. בין הסיבות הנפוצות בגינן ניתן לקבל פטור זה: סיבות רפואיות, חוסר התאמה, סיבות נפשיות, עניינים משפחתיים סיבות הקשורות לדת ועוד. ישנם מקרים בהם ניתן לקבל פטור לחיילים בעלי עבר פלילי אשר תלויים ועומדים כנגדם תיקים פליליים במשטרת ישראל. חשוב לדעת כי תמיד ניתן להגיש בקשה לקבלת פטור משירות צבאי, אך הדרך בה מגישים את הבקשה חייבת להיות באמצעות עורך דין צבאי, המכיר היטב את כל הסעיפים והאפשרויות שניתן בגינם להגיש בקשה על מנת שהבקשה תאושר. במרבית המקרים בהם אנשים הגישו בעצמם בקשה לפטור, הם נדחו, ולא פעם גם באם הייתה סיבה מוצדקת לכך. מעוניינים לקבל פטור משירות צבאי? פנו אל משרדה של עורכת הדין עדן זינו, לשם קבלת ייעוץ מתאים, ובקיא בתחום.

   

  מה הסיכויים להוצאת פטור מהצבא?

  הוצאת פטור מהצבא זה אחד מהדברים הלא פשוטים לביצוע. מבין מגישי הבקשה לפטור, לא הרבה זוכים להיענות בחיוב. יש הבדל גדול בין הגשת בקשה על ידי עורך דין צבאי המומחה בכל עניין הבירוקרטיה מול הצבא, לבין הגשה עצמית. יש מספר סיבות בגינן ניתן לקבל פטור: פטור מטעמי דת, פטור מטעמי מצפון, פטור מטעמי בריאות, פטור בשל חוסר התאמה ועוד. בשנים האחרות עניין הפטור זוכה להתייחסות נרחבת גם באמצעי התקשורת והליך הוצאת הפטור הוא לא אחיד. לעיתים הליך קבלת הפטור מסתיים מהר, זאת כאשר ישנן סיבות מוצדקות המגובות במסמכים הנדרשים, לדוגמת בעיות רפואיות חד משמעיות. ולעיתים מדובר בהליך ארוך ומייגע שדורש כוחות נפשיים על מנת לצלוח אותו. מחצית מהמבקשים בדרך כלל זוכים לפטור.

   

  ההצלחה תלויה במקצועיות

  לפני שחושבים בכלל להגיש בקשה לקבלת פטור מהצבא לבד, חשוב ורצוי לשקול לפנות ולקבל ייעוץ וליווי משפטי מטעם עורך דין צבאי המכיר את המערכת הצבאית ויודע היטב כיצד להתנהל מולה. משרדה של עורכת הדין עדן זינו, דואג לספק שירותים משפטיים לחיילים, הכוללים ליווי וייעוץ לאורך כל התהליך. תוכלו לפנות לצוות המשרד על מנת לקבל ייעוץ בכל הנוגע לקבלת פטור מהצבא.

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support