ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  עבירות סמים בצבא

  עבירות סמים בצבא, נחשבות לחמורות מאוד בגלל ההשפעה הרסנית על המשתמש וסביבתו. משום כך, היחס  לחיילים ו/או אנשי קבע המסתבכים בהם הינו מחמיר לעומת המקובל באזרחות. בנסיבות של מעצר בגין עבירות אלו כדאי לשכור שירותי עורך דין המתמצא היטב במשפט הצבאי. הוא יכול לסייע רבות כאשר אין ראיות מחשידות ואף במקרים אחרים. "עדן זינו – משרד עורך דין" עוסק בנושא וניתן לקבל ממנו מידע רב.

  עבירות סמים בצבא – של שימוש, אחזקה וכדומה

  עבירות סמים בצבא, מחייבות עונשים שונים הנקבעים על פי מהות כל עבירה והנסיבות שנוצרו בגינה. לא כל חקירת מצ"ח תוביל למעצר החשוד, במיוחד, כאשר אין ראיות לשימוש בסמים או אחזקתם. אם מתברר כי נעברו העבירות הרי שהעונש נקבע על פי נתונים דוגמת כמות החומר שהוחזק, מספר השימושים, ועוד. תהליך החקירה מתחיל כאשר קיימים חשדות. במהלכה מבקשים מהחשוד לבצע בדיקת שתן שנועדה לגלות עקבות חומרים אלו בגוף. סירוב לבדיקה הינו עבירה בפני עצמה, שעונשה הוא שנתיים מאסר. יחד עם זאת, לא בכל מקרה ניתן להוציא צו המחייב מסירת דגימת שתן ותמיד נדרש צו הניתן על ידי קצין שיפוט בכיר. הדגימה נעשית בליווי חייל או חיילת המוודאים שהיא נלקחה כחוק וכדי לשמור על פרטיות הדוגם. במידה וחייל נתפס משתמש בסמים בעת חופשה באזרחות קיימות הקלות מסוימות וניתן להגיע להסדר מותנה מול התביעה הצבאי.

  עבירות סמים בצבא

  הסדר מותנה

  במסגרת הסדר מותנה מנהל עורך דין לענייני צבא משא ומתן עבור לקוחו. בתמורה לסגירת התיק הפלילי מתחייב הלקוח למסור דגימת שתן לאורך תקופה שנקבעה והתנאים המוכתבים. הדבר מתאפשר רק במקרים קלים של שימוש של קנאביס וסמים קלים אחרים, כאשר מדובר באחזקת כמות שאינה גדולה ולצריכה עצמית, רק במהלך חופשה ולא בתוך היחידה הצבאית עצמה ועוד.

   

  "עדן זינו – משרד עורך דין" הינו בעל מוניטין רב ומומלץ לקבל ממנו שירות מקצועי עם יחס אישי. בין שירותיו המקיפים עבור אנשי צבא בסדיר ובקבע ניתן למצוא פטור ממילואים, אחזקת נשק, עבירות מין והטרדות מיניות בצבא, עריקות ועוד.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support