ליצירת קשר, השאירו את הפרטים וניצור אתכם קשר

  נהיגה בשכרות

  עבירת נהיגה בשכרות נחשבת כחמורה ודורשת ייצוג משפטי. אין מדובר בעבירת תנועה קלוה שאפשר להסדיר ברגע בתשלום של קנס מינימלי, לכן עורך דין המתמחה בטיפול בעבירות נהיגה בשכרות, נדרש בכל מקרה בו אתם נחשדים או מואשמים בנהיגה תחת שכרות. עורך הדין פועל מיד לבחינת ההליך כולו במטרה לאתר כשלים שמאפשרים ביטול מלא של ההליך.
  בכדי שאותם אנשים אשר עברו עבירה זו אכן יקבלו מענה מדויק על צרכיהם, חשוב שהם יקפידו לבחור בעורך דין הנכון והדרך לבחירת עורך דין שכזה, מצריכה דגש על מספר פרמטרים מרכזיים.

  איך מבטלים עונש על נהיגה בשכרות
  לא פשוט לבטל עונש שהוטל על נהיגה בשכרות. עבירה זו מהווה סכנה לביטחון המשתמשים בדרך, ובדרך כלל היא מלווה בשלל ראיות ובדיקות שונות הנעשות גם בשטח, מיד עם תפיסתכם.

  לעיתים ישנם חריגים בטעויות בבדיקות המתבצעות. במקרה של עבירת נהיגה בשכרות השוטר שמבצע את בדיקת הינשוף מחויב לכייל את המכשיר ולבדוק אותו בתחילתה וסיומה של כל משמרת. עורך דין שמכיר היטב את הנהלים יוכל לטעון בין היתר כי שלא בוצע בשטח בדיקה למכשיר, ולכן יש לפסול את תוצאת הבדיקה. כשל ראייתי זה מהווה בסיס איתן וראוי לזיכוי מלא.

  בחירת עורך הדין הטוב ביותר
  תחום עריכת הדין הוא רחב מאוד ולצד ההיצע הרב של עורכי הדין בישראל, עולה השאלה איך למצוא עו"ד נכון עבור מצבכם.
  בהליך בחירת עורך הדין, כדאי לשים דגש על תחום התמחותו האם הוא רלוונטי לכם ועל הניסיון ועל הרקע המקצועי שלו בתחום מומלץ לבחור עורך דין שיהיה זמין לכם, שיהיה קרוב למקום מגוריכם, שיהיה בעל ניסיון בתחומו על מנת שיוכל להוביל את תיקכם לתוצאה המיטבית ביותר עבורכם. למשרד עורכי הדין עדן זינו ניסיון רב בתחום בדיני צבא, התחום הפלילי, דיני תעבורה ועוד תחומים רבים בהם המשרד דוגל בתודעת שירות גבוהה ומקצועית אז חייגו כבר עכשיו ל-0507677338 למידע נוסף.

   

  חברה לשיווק ופרסום חברה לשיווק ופרסום
  Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support